Remont łazienki Białystok


Remont łazienki
to szereg decyzji do podjęcia, a następnie mnóstwo prac do zrealizowania. Pomieszczenie pod każdym względem musi być funkcjonalne, a do tego warto, by było również zgodne z estetycznymi preferencjami. Na jakie materiały się zdecydować, jeśli nie chcemy mieć w toalecie płytek? Sprawdź zalety nowoczesnego mikrocementu, który dostarczamy i aplikujemy w domach na terenie Białegostoku.


Łazienka wykończona mikrocementem


Marzy Ci się nowoczesna łazienka znacznie odbiegająca od obowiązujących trendów? Przyszłość należy do remontów wykonanych w tak zwanej technologii bezszwowej. Oznacza to, że nie mamy do czynienia ani z płytkami, ani z fugami wypełniającymi przestrzenie pomiędzy nimi. Ścianę pokrywa jednolita warstwa eleganckiego materiału wykończeniowego, jakim jest mikrocement.

Przykładem doskonale prezentującego się w łazience mikrocementu jest włoska masa dekoracyjna Microresina renomowanego producenta Nativus. Znakiem rozpoznawczym tego nowoczesnego materiału stworzonego na bazie żywicy jest ponadczasowy design. Masa dostępna jest w wielu kolorach. Zapewnia łazience stylowe, matowe wykończenie, a do tego idealnie nadaje się na pokrycie ścian, podłóg oraz mebli. Z masą żywiczną Microresina remont łazienki to prawdziwa metamorfoza! Zapraszamy do kontaktu Klientów z Białegostoku i okolic.


Funkcjonalny mikrocement: nie tylko wysoka estetyka


Mikrocement z dodatkiem żywic ma nie tylko walory dekoracyjne. Przede wszystkim materiał ten tworzy na ścianach, podłodze i meblach ochronną powłokę. Skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią, zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniem. Jest to wyjątkowo trwały produkt, odporny na pleśnie i grzyby. Takie powierzchnie można bez obaw myć, czy nawet szorować, a mikrocement nie traci swoich właściwości po kontakcie z detergentami. Natomiast dzięki dobremu przewodnictwu cieplnemu świetnie współpracuje też z ogrzewaniem podłogowym.


Remont łazienki — Białystok


Decydujesz się na remont łazienki z wykorzystaniem mikrocementu? Koniecznie skontaktuj się z nami! Specjalnością naszej firmy są kompleksowe remonty łazienek z prysznicami walk-in. Klientom z Białegostoku gwarantujemy konkurencyjną cenę w porównaniu do gresu lub innych płytek ceramicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!