Beton architektoniczny na ścianę


Beton dekoracyjny na ścianę - sposób na trwałą dekorację przestrzeni


Beton dekoracyjny
aplikowany na ścianę to ponadczasowe rozwiązanie, dzięki któremu ściany stają się dziełem sztuki. Kompozycja naturalnych spoiw cementowych i mineralnych tworzących powłokę imitująca surowy, naturalny beton to sposób na innowacyjną dekorację pomieszczenia - efektowną i odporną na eksploatację. Prócz standardowych odcieni szarości istnieje też możliwość położenia betonu dekoracyjnego na ścianę w jasnej kolorystyce np. beżowej lub piaskowej. Dodatkowo można zastosować podkład magnetyczny, co pozwoli ścianie przyjąć funkcję tablicy magnesowej.


Podstawowe informacje o betonie architektonicznym


Beton
dekoracyjny na ścianę to wysokiej jakości materiał, który nie wymaga żadnego dodatkowego tynkowana ani malowania. Kładzie się go na uprzednio oczyszczoną i zagruntowaną powierzchnię. Oprócz funkcji dekoracyjnej beton architektoniczny umieszczony na ścianie chroni ją przed zanieczyszczeniami, uszkodzeniami oraz wilgocią i niechcianą pleśnią.

Ściana wykończona betonem to gwarancja eleganckiego i nowoczesnego wyglądu pomieszczenia. Beton dekoracyjny kładziony na ścianę pozwala w szybki i prosty sposób wykończyć niemal każdą płaszczyznę. Świetnie sprawdzi się w łazience, kuchni, salonie czy przedpokoju. Odporność na wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne sprawia, że beton po odpowiednim zaimpregnowaniu świetnie sprawdzi się również jako elewacja, bądź dekoracja ścian zewnętrznych posiadłości.


Wybierz beton dekoracyjny na ścianę


Beton
dekoracyjny na ścianę to rozwiązanie ponadczasowe, które sprawia, że wnętrze jest funkcjonalne i eleganckie bez względu na upływający czas. Jeśli myślisz o zastosowaniu architektonicznego betonu w swoich projektach aranżacyjnych - serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub prześlesz wiadomość za pomocą formularza kontaktowego (zakładka kontakt w prawym górnym rogu strony).