Tynk mozaikowy Białystok


Zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć wytrzymałą i jednocześnie stylową elewację domu? A może zależy Ci na efektownej ścianie w salonie, oryginalnym suficie albo praktycznym, a jednocześnie odpornym wykończeniu kuchni? W każdej z tych sytuacji doskonale odnajdzie się innowacyjny tynk mozaikowy. Sprawdź, co mamy do zaoferowania Klientom z Białegostoku!


Tynk mozaikowy — postaw na zaskakujący efekt


Tynk mozaikowy
to rodzaj tynku dekoracyjnego. Jest to szczególna kompozycja wysokiej jakości barwnego, drobnego kruszywa zatopionego w masie pochodzenia żywicznego. Klienci doceniają możliwość tworzenia własnych kombinacji kolorystycznych. Tym sposobem wykończenie konkretnej powierzchni może być nie tylko atrakcyjne, ale także i całkowicie niepowtarzalne. Tynk mozaikowy występuje w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej, a dodatkowo można go wzbogacać np. złotym lub srebrnym brokatem technicznym, uzyskując zjawiskowy efekt subtelnego połysku.


Funkcjonalna opcja na zewnątrz budynku


Ze względu na swoje właściwości tynk mozaikowy najczęściej wykorzystuje się do wykończenia elewacji budynku albo ściany wewnętrznej w holu bądź np. na klatce schodowej. Produkt ten cechuje się wysoką elastycznością, odpornością na ścieranie oraz rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Jest to ponadto materiał mrozoodporny i wodoodporny, niepodatny na rozwój pleśni czy grzybów, wytrzymały na mycie oraz szorowanie. Chroni powierzchnię przed zniszczeniem i zanieczyszczeniami. Ozdobny tynk mozaikowy charakteryzuje się wybitną trwałością koloru. Przed nałożeniem wystarczy jedynie zagruntować podłoże odpowiednim preparatem gruntującym. Zapraszamy Klientów z Białegostoku do zapoznania się z ofertą!


Efektowny tynk mozaikowy — gdzie jeszcze znajduje zastosowanie?


Na takie wykończenie ścian coraz częściej decydują się właściciele nowoczesnych salonów, sypialni czy też biur. Niezwykle elegancko prezentują się strukturalne sufity pokryte tynkiem dekoracyjnym. Ozdobny tynk wybierany jest ponadto do łazienek i kuchni jako alternatywa dla płytek. A może tynk mozaikowy na meblach? Dlaczego nie!

Jeśli potrzebujesz porady, to skontaktuj się z naszymi fachowcami. U nas znajdziesz szeroki wybór materiałów renomowanych producentów. Zajmiemy się również profesjonalnym wykonawstwem na terenie Białegostoku bądź okolic. Nie zwlekaj i koniecznie sprawdź naszą ofertę!