Mikrocement na podłogę


Czeka Cię remont lub urządzanie mieszkania, ale dostępny wybór terakoty, paneli podłogowych i drewnianych Cię nie przekonuje? Szukasz czegoś innego? Chciałbyś, żeby podłoga była zarazem piękna, nowoczesna oraz trwała? Odpowiedzią na takie potrzeby będzie coraz bardziej zyskujący na popularności mikrocement, który świetnie się sprawdza przy aranżacjach podłóg. Zgłoś się do nas, a nie pożałujesz! Jesteśmy fachowcami w dziedzinie dystrybucji i wykonawstwa dekoracyjnego mikrocementu z dodatkiem żywic.


Mikrocement jako synonim nowoczesności i praktyczności


Można śmiało powiedzieć, że mikrocement wdarł się przebojem do branży wykończeniowej i nie ma zamiaru jej opuszczać. Mikrocement, który znajdziesz w naszej ofercie, składa się z mieszanek cementu, glinek, spoiw oraz domieszek żywic, mających korzystny wpływ na trwałość i odporność na ścieralność podłóg. Takie połączenie sprawia, że wnętrza nabierają naturalnego, nowoczesnego charakteru, a przy tym są wygodne i łatwe w użytkowaniu, czyszczeniu i konserwacji. To jednak tylko niektóre zalety tego nowoczesnego materiału włoskich producentów Nord Resine i Nativus, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami na terenie województwa podlaskiego. Pozostałe również Cię zachwycą!


Zalety wizualne i praktyczne mikrocementu


Wachlarz kolorystyczny podłogi wykonanej z mikrocementu ogranicza jedynie wyobraźnia oraz bardzo szeroki zakres barw i odcieni z palety NCS lub RAL. Brak spoin, fug czy dylatacji oraz ciągłość powierzchni daje niesamowity efekt estetyczny. Plusem jest też możliwość wyboru dowolnej faktury oraz tekstury (od połysku, przez satynę aż po mat).

Piękno mikrocementu Cię oczaruje, ale będziesz także pod wielkim wrażeniem jego praktyczności oraz trwałości. Podłoga z tego materiału jest niemal bezproblemowa. Można ją kłaść niemal w każdym pomieszczeniu - mikrocement z powodzeniem bowiem nadaje się na schody, ściany, podłogę, sufity, a nawet do wykończenia łazienki. Zapraszamy do kontaktu, a poznasz jeszcze więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego materiału.