Mikrocement


Dekoracyjny mikrocement: Białystok


Funkcjonalność, estetyka, odporność na zabrudzenia i trwałość są niezwykle ważne w przypadku doboru materiałów wykończeniowych dla przestrzeni mieszkalnych czy komercyjnych. Poszukując rozwiązań, które spełnią te wymagania, warto zwrócić uwagę na dekoracyjny mikrocement, który jest innowacyjnym rodzajem powłoki o szerokim zastosowaniu. To, co wyróżnia nasz mikrocement spośród innych materiałów, to jego skład oparty na mieszankach glinek, cementów i spoiw wydobywanych i produkowanych na terenie Włoch, a także dodatek żywic, który sprawia, że mikrocement jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz ruch pieszy.


Zastosowanie mikrocementu: od podłóg przez ściany, aż po sufity


Mikrocement
to wysoce elastyczna mieszanka, która może być nakładana na różnorodne powierzchnie wewnętrzne (naszym klimacie mikrocement nie jest zalecany na powierzchnie zewnętrzne z powodu stosunkowo dużych mrozów). Dzięki obecności żywic wykazuje podwyższone parametry na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, jest bardziej elastyczny i odporny na pękanie, co pozwala z powodzeniem stosować go na podłogach czy schodach, również w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych.


Ponadczasowy mikrocement do każdego wnętrza


W naszej firmie mikrocement dekoracyjny dostępny jest w szerokiej gamie kolorów z palety NCS lub RAL i wykończeń. Wybierając go, można stworzyć różne unikatowe, efektowne aranżacje, które z pewnością podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia. Od minimalistycznych, surowych powierzchni po eleganckie i luksusowe wykończenia – dekoracyjny mikrocement dostosowuje się do różnorodnych stylów i gustów.

Dekoracyjny mikrocement to bez wątpienia innowacyjny materiał, który rewolucjonizuje sposób wykańczania wnętrz. Dzięki swojej trwałości, estetyce i uniwersalności, staje się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w projektach komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Wprowadź go również do swojego domu, mieszkania lub biura w Białymstoku.

Zobacz także: