Żywica na posadzki


Planując wykończenie budynku użyteczności publicznej lub obiektu prywatnego, warto wziąć pod uwagę najtrwalsze dostępne na rynku rozwiązania. Jako autoryzowany dystrybutor i wykonawca firm Nord Resine oraz Nativus, oferujemy wysokiej jakości żywicę na posadzki, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Działamy na terenie województwa podlaskiego, realizując wykonawstwo podłóg, które doskonale sprawdzają się w warunkach intensywnego użytkowania.


T
rwałość i wydłużona żywotność, czyli żywica na posadzki


Nowoczesne technologie dają nam obecnie coraz więcej możliwości w zakresie tworzenia wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Żywica na posadzki to stosunkowo nowy wynalazek, który w ostatnich latach zyskuje coraz bardziej na popularności. Wynika to przede wszystkim z jej wyjątkowych cech wytrzymałościowych. Ta specjalna masa przeznaczona do zabezpieczania posadzek świetnie chroni powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale tez olejami czy solami. Poliuretanowa podłoga jest więc niezwykle odporna na ścieranie oraz zarysowania. Żywica na posadzki najlepiej sprawdza się we wnętrzach cechujących się podwyższoną wilgotnością i koniecznością częstego zmywania - czyli w łazienkach, kuchniach, na korytarzach i klatkach schodowych. Posadzkę z żywicy można wykorzystywać również w warunkach zewnętrznych - na podjazdach czy w garażach i kotłowniach.


Wyjątkowe kolory i wzory żywicy na posadzki


Oferujemy ten wyjątkowy materiał wykończeniowy w wielu różnych kolorach dostępnych z palety RAL. Wylewaną na posadzki żywicę dekorujemy również przy pomocy płatków i chipsów, tworząc unikatowe wzory z kolorowymi lub połyskującymi drobinkami. Zachęcamy do wykorzystania żywicy na posadzki na swoich własnych zasadach. Z przyjemnością zrealizujemy każdą koncepcję podłogową, również tę najbardziej kreatywną pod względem kolorystyki czy zdobień!