Posadzki żywiczne podlaskie 


Posadzki żywiczne to nowoczesna alternatywa dla klasycznych parkietów, paneli czy betonu. Dawniej stosowane były głównie w przestrzeniach użyteczności publicznej, obecnie coraz częściej pojawiają się również w budynkach prywatnych, a więc domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Posadzek żywicznych nie mogło zbraknąć w ofercie naszej firmy, działającej na terenie woj. podlaskiego. Wykonujemy posadzki z żywicy na najwyższej jakości materiałach z zastosowaniem odpowiednich posypek nadających niepowtarzalny wygląd podłogom. Tworzymy posadzki z żywicy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz: na podłogach, tarasach, balkonach, w pomieszczeniach i garażach, w dowolnym kolorze z palety RAL.


Zalety posadzek żywicznych


Posadzki z żywicy wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i najwyższą klasą ścieralności. Dzięki specjalnym mieszankom żywic i utwardzaczy tworzą solidną, trwałą, wytrzymałą i odporną na ścieranie powierzchnię. Mogą wytrzymać intensywne użytkowanie przez wiele lat bez konieczności wymiany czy renowacji. Powłoka żywiczna jest też łatwa do utrzymania w czystości i odporna na plamy, chemikalia i uszkodzenia mechaniczne. Te właściwości sprawiają, że posadzki żywiczne to rozwiązanie zapewniające komfort użytkowania i wysoką estetykę wykonania posadzek w obiektach przemysłowych i mieszkalnych.


Świetnie nadają się jako powierzchnia podłóg w magazynach, szkołach, szpitalach, biurach, a także domowych łazienkach, salonach czy kuchniach. Można je z łatwością dopasować do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza, ponieważ występują w różnorodnych kolorach, wzorach i efektach, takich jak połyskująca powierzchnia, imitacja marmuru czy betonu. Co istotne - proces instalacji posadzek żywicznych jest stosunkowo sprawny i prosty, co pozwala na szybkie odnowienie podłogi bez konieczności długotrwałych prac remontowych.


Wykonamy dla Ciebie posadzki żywiczne


Posadzki żywiczne dzięki swoim licznym zaletom są odpowiedzią na współczesne wymagania dotyczące funkcjonalności, trwałości i estetyki w projektowaniu wnętrz. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie takie powłoki. Działamy na terenie całego woj. podlaskiego. Zapraszamy.